Download Among Us za darmo

Among us online to najpopularniejsza gra wieloosobowa znana na całym świecie. Graj wraz z innymi graczami i ciesz się dobrą zabawą. Przy pełnej wersji Among Us PC czas ucieka godzinami na wspólnym graniu i zabawie, zatem to właśnie idealna gra dla Ciebie! Nicegame umożliwia do pobrania całkowicie ZA DARMO Among Us w wersji online. W krótkim czasie gra ta zadbała o mile spędzony gracz mnóstwa graczy na całym świecie. Darmowy download Among Us to z pewnością duży atut, który prezentujemy.

Zasady gry Among Us Online

W każdej grze jest 4-10 graczy, będziesz musiał utrzymać swój statek kosmiczny w jak najlepszej kondycji. Co najważniejsze, być czujnym, bo nigdy nie wiesz kto czeka by Cię zabić i oszukać resztę załogi. Nasza darmowa wersja gry Among Us download pozwoli Ci zmierzyć się z tym zadaniem zarówno w roli oszusta, jak i zwykłego członka załogi. Po znalezieniu ciała, wszyscy żywi członkowie załogi rozmawiają pomiędzy sobą, typując tym samym, który z nich może być oszustem i zarazem zabójcą. Rolą kanciarza w tym momencie jest jak najskuteczniejsze udowodnienie, że jest się jednym z członków pokładu. Po wyznaczonym czasie na dyskusję, każdy typuje, który z nich jest imposterem. Jeżeli nie udało się wyrzucić oszusta ze statku, wszyscy wracają do wykonywania swoich zadań. Rozgrywka powtarza się do momentu ujawnienia przestępcy. Brzmi kusząco i naprawdę wciąga. Jest to dobra okazja aby swój PC wzbogacić o pobranie Among Us online za darmo.

Zdjęcia z gry

Download Among Us – pełna wersja online

Download Among Us.zip (12.4 MB)

Najlepsza gra roku!

Chcesz wybrać własny charakter postaci? To nie problem! Darmowa wersja gry Among Us download pozwoli Ci na wybieranie dowolnego stroju, w którym możemy wymienić kolor postaci, nakrycie głowy, dolną część garderoby. Może to jednak za mało? Nie martw się, bo dostępne są również zwierzątka, które będą towarzyszyć Ci podczas całej rozgrywki. Po pobraniu Among Us online ciekawym rozwiązaniem jest jak największe upodobnienie się do jednego z graczy. Być może, ktoś pomyli Cię z innym player`em i jako oszust będziesz mieć łatwiej? Dostępne mapy to The Skeld, Maira HQ, Polus. Każdy obiera swoją strategie gry, a to wszystko dostępne za darmo do pobrania w pełnej wersji gry Among Ss.

Wymagania sprzętowe Among Us

  • System operacyjny: Windows 7,8,10 lub DOS
  • Wersja: 32-bit, 64-bit
  • Producent: InnerSloth
  • Język: angielski
  • HDD: 1.50 MB wolnego miejsca na dysku

Film prezentujący grę

Podsumowanie Among Us

Darmowa wersja gry Among us pozwala cieszyć się wieloma znakomicie spędzonymi godzinami w gronie znajomych podczas rozgrywki online, zacieśniając tym samym więzi. Ta strategiczna gra zrzesza ludzi i sprawia, że poprzez analizę wszystkich czynników stają się jednomyślni, aby znaleźć oszusta. Among Us download online na PC. Spryt i obłuda to Twoja specjalność? A może jesteś doskonałym słuchaczem, a zarazem mówcą, który perfekcyjnie wyłapie każdy szczegół rozmowy, aby następnie bezbłędnie pozbyć się zabójcy? To właśnie idealna gra dla Ciebie!

Leave a Comment on Among Us download online [PC]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *