Pobierz Black Mesa

Dzisiaj kategoria gier:strzelanki. Przedstawiamy Państwu prawdziwą gratkę jaką jest remake gry Half-Life. Ta legendarna pozycja doczekała się długo wyczekiwanego remak’u. Fanowska wersja kultowej gry jest już dostępna i czeka , aż ją zainstalujesz. Ta uwspółcześniona wersja powstawała już rok po premierze oryginalnej wersji. Bazuje na fabule Half-Life Rdzeń Lambda. Wierni fani dzięki download Black Mesa odnajdą każdy element pierwowzoru z poprawioną jakością graficzną. Nowe animacje twarzy postaci oraz poprawiona sztuczna inteligencja wroga sprawi, że na nowo poczujemy dreszcz emocji. Jest to zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla wiernych fanów jak i tych graczy, którzy wcześniej nie mieli styczności z Half-Life. Download Black Mesa wydaje się więc oczywistą sprawą tym bardziej,że jest zupełnie za darmo. Ponadto remake jest oparty na silniku Source Engine tak samo jak pierwowzór. Klikamy przycisk poniżej i zaczynamy batalię!

Download Black Mesa. zip (3.2gb)

Dlaczego warto sięgnąć po download Black Mesa?

Dzięki download Black Mesa możemy raz jeszcze cieszyć się grą Half-Life tym razem z całkowicie nową jakością. Ścieżka dźwiękowa z pierwowzoru w nowej aranżacji nadaje remake’owi niesamowity klimat. Wcielamy się w postać Gordona Freemana, który stawia czoło niebezpiecznym kreaturom. Jego głównym zadaniem jest znaleźć innych ocalałych. Pobranie Black Mesa to całkowicie pełna wersja gry, która jest dostępna za darmo. Black Mesa zajmuje 3,2 GB. Poniżej wymagania sprzętowe:

Zalecane:

  1. Procesor: 3,2 GHz Intel Pentium/AMD Athlon (lub lepszy);
  2. Pamięć RAM: 8 GB lub więcej;
  3. Grafika: minimum 4 GB pamięć VRAM, wsparcie dla biblioteki mediów Microsoft DirectX 9.0c;
  4. HDD: 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
  5. System operacyjny: Windows Vista,7, 8, 8.1, 9 (32-/64-bit).

Zdjęcia z gry

Filmik z gry

Instrukcja instalacji Black Mesa

Gdy już pobierzemy Black Mesa przechodzimy do instalacji. Będziemy potrzebować Source SDK Base 2007, narzędzia, które są dostępne na Steam. Gdy już mamy instalator klikamy BlackMesa-Setup.exe i dalsza instalacja przebiega bezproblemowo i cieszymy się z download Black Mesa.

Na zakończenie

Dzięki download Black Mesa wracamy do kultowej gry Half -Life w nowej aranżacji, świetnej oprawie muzycznej i nowymi animacjami. Black Mesa to całkowicie pełna wersja gry, która jest do pobrania za darmo. Odnajdziemy tu każdy element pierwowzoru oraz kilka nowych elementów.Przede wszystkim to pozycja,która zasługiwała na remake. W związku z tym sięgamy po download Black Mesa i zaczynamy zabawę.

Leave a Comment on Black Mesa download za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *