Download Call of Duty Warzone

Call od Duty -każdy słyszał , większość na pewno grała. Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować kolejną odsłonę jaką jest Warzone. Długo wyczekiwana produkcja właśnie pojawiła się w sieci i jest do pobrania. Nicegame.pl również umieszcza download Call of Duty:Warzone. To pierwszoosobowa strzelanka, która posiada dwa tryby gry sieciowej. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier FPS dostępna jest całkowicie za darmo. Mamy jedno zadanie. Dzięki spadochronom desantujemy się na ogromną mapę. Znajdujemy wyposażenie i walczymy. Obecność 150 graczy, którzy nastawieni są na przetrwanie. Podejmiesz wyzwanie? Wystarczy, że posiadasz komputer, PlaStation 4 albo Xboksa One. Kliknij link poniżej i sprawdź swoje umiejętności. Porównaj je z innymi graczami i sprawdź w jakim jesteś miejscu.

Download Call of Duty:Warzone .zip (4.71mb)

Wymagania sprzętowe

  1. System: Windows 10 64-bit
  2. Procesor: Intel Core i5-2500K lub AMD Ryzen R5 1600X
  3. Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 lub AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580
  4. DirectX: 12.0
  5. Pamięć RAM: 12 GB
  6. Miejsce na dysku: 110 GB wolnej przestrzeni

Zdjęcia z gry

Dlaczego warto sięgnąć po download Call of Duty Warzone?

Call of Duty Warzone wykorzystuje elementy Modern Warfare. Ważnym aspektem jest fakt, iż nie musimy posiadać kopii gry Call of Duty Modern Warfare. Pobranie jest całkowicie darmowe. Download Call of Duty Warzone może przyciągnąć też graczy takich gier jak Fortnite, dlatego, że podąża za obecnymi trendami. Każdy może odnaleźć tutaj coś dla siebie. Dzięki trybowi gry Plunder możemy eksplorować mapę i zdobywać wirtualne pieniądze. Istnieje możliwość zabierania pieniędzy innym graczom. Nasza drużyna wygra jeśli zgromadzi najwięcej pieniędzy. Poza tym posiadacze Modern Warfare będą mogli bez problemu przenieść wszystkie przedmioty oraz operatorów. Wszystko to wpływa na jakość i dynamikę gry. Staje się ona zdecydowanie ciekawsza. Download Call of Duty Warzone wprowadza również nowość jakimi są kontrakty. Drużyna może zyskać przewagę dzięki otrzymaniu większych ilości pieniędzy za zabicie np.oznaczonego składu przeciwników.

Filmik z gry

Podsumowanie

Call of Duty Warzone oparte wykorzustuje elementy Modern Warfare. Download Call of Duty Warzone jest całkowicie darmowy. Rozgrywka jest niezwykle popularna i przyciągnie na długie godziny przed ekran monitora. Przyciągnie wielkich fanów serii jak i laików oraz użytkowników gier o podobnej tematyce.

Leave a Comment on Call of Duty:Warzone download za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *