Download Fortnite 12.20 za darmo

Prezentujemy Państwu kolejny dodatek, dzięki któremu na dłużej zatrzymamy się przed ekranem monitora, konsoli czy telefonie. Wystarczy tylko dostęp do sieci. Fortnite to prawdopodobnie najpopularniejsza gra online. Gra ma charakter survivalowy. Najpopularniejszy tryb gry to Battle Royale. Gracze muszą przetrwać po tym jak zostają zrzuceni ze spadochronu. Następnie znajdują broń i walczą. Download Fortnite 12.20 dodaje zupełnie coś nowego. Pojawiają się helikoptery. W śmigłowcu znajdziemy miejsce maksymalnie dla pięciu osób. Patch wprowadza również inne nowości. Są to m.in.system Gier Szpiegowskich. Poza tym znajdziemy również nowe lądowisko dla helikoptera. To wszystko daje pobranie Fortnite 12.20 , które jest w całości za darmo. Instalacja jest bardzo prosta. Klikamy w link poniżej i zaczynamy zabawę!

Download Fortnite 12.20 patch . zip (41.8mb)

Zdjęcia z gry

Jakie modyfikacje wprowadza patch?

Download Fortnite 12.20 gwarantuje nam przede wszystkim helikopter, który pojawia się po instalacji. Nie ma wbudowanej żadnej broni, ale na jego pokładzie ją znajdziemy. Musimy bronić nasz helikopter, ponieważ posiada pięćset jednostek życia. Kluczowa dla nas będzie jego defensywa. Może mieć wpływ na nasze dalsze losy. Gry Szpiegowskie, które otrzymujemy po download Fortnite 12.20 obejmują dwie frakcje. Te frakcje to Duch i Mrok. Jest też kilka bonusów m.in. polepszona prędkość poruszania się oraz różne rodzaje broni. Możemy również odblokować nowe technologie, które posiada każda z frakcji. Pobranie Fortnite 12.20 modyfikuje również kilka lokacji na mapie. Pojawiają się nowe misje oraz zostaje poprawione kilka błędów. Rozmiary patch’a nie są duże. Wystarczy kliknąć w nową aktualizację.

Filmik z gry

Na zakończenie

Download Fortnite 12.20 wprowadza szereg zmian. Główną z nich i kluczową jest pojawienie się helikoptera na serwerze. Pobranie Fortnite 12.20 jest całkowicie za darmo, paczka nie zajmuje dużo miejsca. Poza tym otrzymujemy również Gry Szpiegowskie. Modyfikacje dotyczą również kilku lokacji na mapie. Patch wprowadza nowe misje, ale również poprawia kilka istotnych błędów. Pojawia się kilka rodzajów broni oraz możemy odblokować nowe technologie. Warto sięgnąć po download Fortnite 12.20 już teraz.

Leave a Comment on Fortnite 12.20 download patch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *