Download Gothic 3 Edycja Rozszerzona 1.75.14 Community Patch

Tym razem prezentujemy dodatek do gry fabularnej jaką jest Gothic 3. Trzecia odsłona to kontynuacja drugiej. Fenomen, który święcił sukcesy m.in.w Niemczech i Austrii odniósł niewątpliwy sukces w Polsce. Gra doczekała się wielu modyfikacji, które pozwoliły dokonać wielu ciekawych rozwiązań. Jedną z nich jest download Gothic 3 Edycja Rozszerzona 1.75.14 Community Patch. Dodatek działa z polską wersją Gohtic’a. Został stworzony przez wiernych fanów, którzy współpracowali z programistami wybranymi przez firmę, która rozwijała markę. Pobranie Patch’a Edycja rozszerzona 1.75.14 jest całkowicie darmowe. Patch przede wszystkim poprawia błędy, które zostały po wydaniu. Wprowadza ok 1200 zmian. Omówimy kilka z nich. Przede wszystkim zacznijmy od download Gothic 3 Edycja Rozszerzona 1.75.14 Community Patch.

Download Gothic 3 Edycja Rozszerzona 1.75.14 .zip (3158kb)

Zdjęcia z gry

Dlaczego warto pobrać Gothic 3 Edycja Rozszerzona 1.75.14 Community Patch?

Download patch’a edycja rozszerzona 1.75.14 Community pozwala nie tylko na usunięcie podstawowych błędów. Znajdziemy również ModKit. Dzięki niemu możemy tworzyć nowe elementy gry lub je zmieniać. Poza tym patch zmienia wydajność gry oraz dialogi oraz questy. Pobranie jest darmowe. Instalacja wymaga Gothic 3 w wersji podstawowej. Zmiany dotyczą również gradientów kolorów. Usunięto ograniczenia dla formatu obrazu. Ulepszone zostało również automatyczne wykrywanie odpowiednich ustawień graficznych. Zwiększono jakość shaderów. Ulepszono losowość rozmów BN. To tylko kilka z całej masy zmian. Z pewnością download Gothic 3 Edycja Rozszerzona 1.75.14 Community Patch urozmaici nam grę. Wystarczy pobrać Community Patch i cieszyć się poprawioną i ciekawszą grą. To takie proste!

Wymagania sprzętowe

  1. Procesor: 3 GHz Intel Pentium/AMD Athlon (lub lepszy);
  2. Pamięć RAM: 2 GB lub więcej;
  3. HDD: 4,6 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
  4. Karta graficzna: 512 MB zgodna z DirectX 9.0c;
  5. System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8 i 8.1.

Filmik z gry

Podsumowanie

Download Gothic 3 Edycja Rozszerzona 1.75.14 Community Patch dokonuje szeregu zmian. Przede wszystkim poprawia istotne błędy. Patch obejmuje ponad 1200 zmian, które wprowadza. Warto przypomnieć, że download patch’a do Gothic 3 jest całkowicie za darmo. Usuwa problemy z cieniami oraz dodano cieniowanie do obliczeń oświetlenia. Grafika staje się bardziej realistyczna. Dzięki download Gothic 3 edycja rozszerzona otrzymujemy również ModKit. To dzięki niemu zmieniamy oraz tworzymy nowe elementy gry. Dzięki pobraniu paczki gra staje się dużo ciekawsza nawet dla graczy przyzwyczajonych do podstawowej wersji.

Leave a Comment on Gothic 3 Edycja Rozszerzona 1.75.14 Community Patch download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *