Download Icy Tower 1.5.1

Icy Tower 1.5.1 to świetna, niezwykle grywalna zręcznościówka . Każdy z nas z pewnością poświęcił długie godziny przed komputerem. Próby wejścia na szczyt często kończyły się klęską. Czas gra tutaj kluczową rolę. Jest nieubłagany. Trzeba mieć świetny refleks oraz trochę szczęścia aby przetrwać. Pozostały rekordy do pobicia. Te z młodych lat i te, które właśnie zostały ustanowione. Pierwszym krokiem będzie download Icy Tower 1.5.1, wybór skina oraz kilka minut treningu i przypomnienie zasad gry. Zaimponuj znajomym i zostaw ich w tyle. Pobij oficjalne rekordy. Wyćwicz refleks oraz poczuj adrenalinę uciekając przed przeznaczeniem. Dopracuj do perfekcji specjalne skoki, które wyglądają niezwykle efektownie. Niewątpliwie może to wyglądać imponująco. Może odbicie od ściany?Potrafisz? Spróbuj! Download Icy Tower 1.5.1. Pobierz Icy Tower i zaczynamy!

Download Icy Tower 1.5.1 . zip (4.6mb)

Filmik z gry

Główną postacią jest Harold. Naszym celem jest osiągnięcie jak najwyższego pułapu. Musimy mieć na uwadze czas. Zasada jest prosta im wyżej tym trudniej. To główny cel Icy Tower. W lewym dolnym rogu mamy wskaźnik uzyskanych punktów. Po uzyskaniu poziomu zmieniają się schodki. Warto dodać, że możemy nagrać swoje rekordy. Dzięki temu mamy możliwość pokazania swoich umiejętności znajomym oraz pochwalenie się nimi. Download Icy Tower 1.5.1. to gra dostarczająca sporą dawkę emocji. Często zakładamy, że pogramy kilka minut. Okazuje się, że potrafimy spędzić dobrych kilka godzin po to aby pomóc Haroldowi wejść na szczyt. Pobranie Icy Tower jest darmowe.Dlatego warto sięgnąć po instalację. Nie wymaga instrukcji ze względu na swoją prostotę.

Nowe postacie!

Download Icy Tower 1.5.1. oraz dodatku do niego pozwala na uzyskanie aż 8 nowych postaci. W związku z tym gra staje się bardziej ciekawa. Każda z postaci posiada swoją charakterystykę. Wygląd i dźwięki jakie wydają są naprawdę bardzo zróżnicowane. Nowi bohaterowie dostępni są pod linkiem poniżej. Ich instalacja również nie stanowi większego problemu.Wypakowujemy archiwum do lokalizacji w której mamy zainstalowaną grę. To takie proste!Klikamy!

Pobierz Icy Tower nowe postacie.zip(40M)

Podsumowanie

Download Icy Tower 1.5.1 sprawi nam mnóstwo frajdy. Ten pochłaniacz czasu potrafi bardzo zrelaksować po ciężkim dniu w pracy. Świetnie nadaje się również na ćwiczenie refleksu. Pakiet nowych postaci dodaje uroku grze. Jeśli lubisz rywalizację i pobijanie rekordów ta gra jest stworzona dla Ciebie. Dlatego też nie zastanawiaj się i kliknij Download Icy Tower 1.5.1!

Leave a Comment on Icy Tower 1.5.1 download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *