Pobierz DOSBox 0.74-3

Wpadłeś na pomysł i chcesz zagrać w stare gry na Twoim komputerze. Klasyki takie jak: DSJ, Prince of Persia czy The Settlers przyciągają uwagę. Więc odpalasz instalkę i szykujesz się do gry. Pojawia się problem. Gra nie jest kompatybilna z Twoim systemem operacyjnym. Nie działa właściwie albo w ogóle się nie uruchamia. Co teraz? Teraz zostaje download DOSBox 0.74-3. Twój problem właśnie się skończył.

Download DOSBox 0.74-3 Czym jest program?

DOSBox to bezpłatny oraz konfigurowalny emulator DOS-a. W nowym systemach MS-DOS nie istnieje. Dlatego oznacza to, że starsze gry i programy potrzebują DOSBox do poprawnego działania na nowych systemach. Download DOSBox’a sprawi, że uruchomienie gry będzie dziecinnie proste. Program używa biblioteki SDL. Oznacza to,że współpracuje z różnymi systemami operacyjnymi. Na naszej stronie znajdziesz przycisk pobierz DOSBox 0.74-3. Dodatkowo umieszczamy filmik instalacji programu. Download aplikacji DOSBox 0.74-3 jest ważny. Ważny, dlatego, że pozwoli również na usprawienie gry. Poniżej kilka przydatnych komend.

Przydatne skróty w DOSBoxie

  1. Ctrl+F5-zapisanie screenshota
  2. Ctrl+F12-przyśpieszenie emulatora
  3. Ctrl+F11-spowolnienie emulatora
  4. Ctrl+F9-zamknięcie DosBox’a
  5. Ctrl+F8-zwiększa ilość przeskakiwanych klatek
  6. Ctrl+F7-zmiejsza ilość przeskakiwanych klatek
  7. Ctrl+F6-zapisuje wyjściowy dźwięk Dosbox’a do pliku wave

Download DOSBox 0.74-3

Download DOSBox 0.74-3 . zip (3.08mb)

Film konfiguracji DOSbox’a

Download i instalacja DOSBox 0.74-3 emuluje procesor 286/386. Godnym uwagi jest fakt, iż program posiada wiele przydatnych opcji. Jedną z nich jest zrzut ekranu z gry. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Program sam w sobie posiada dosa. Istotnie wspomnieć, że działa nawet pod Windows 2000, ME i XP.

Instalacja po pobraniu DosBox 0.74.3

Instrukcja instalacji. Gdy naciśniemy download DOSBox 0.74-3 tworzymy folder.Folder w którym będą znajdować się gry. Tworzymy tam oddzielne katalogi dla gier w które chcemy zagrać. Nazwa katalogu nie może być dłuższa niż 8 znaków. Uruchamiamy program i włączamy wiersz poleceń Z:\Wpisujemy komendę: mount c c:\dosgames. Teraz DOSboks traktuje C:\Dosgames jako główny dysk C:\. Następnie z wiersza poleceń możemy przechodzić do dowolnego folderu z grami. Wpisujemy cd i nazwę katalogu. Kończąc instrukcję podajemy przykład uruchomienia gry jaką jest DSJ2. Jeśli mamy ją zainstalowaną na dysku w folderze C:\DOSGAMES\DSJ2 wpisujemy cdDSJ2.

Podsumowanie

Bez wątpienia warto kliknąć Download DOSBox’a gdy chcemy pograć w dobre, stare gry gdy mamy nowe systemy operacyjne. Program jest niezwykle praktyczny i bezpieczny. Bez wątpienia fakt,iż jest on za darmo działa na jego korzyść. Godnym uwagi jest fakt, że instalacja nie jest skomplikowana a korzyści ogromne więc warto go zainstalować.

Leave a Comment on Download DOSBox 0.74-3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *