Download uTorrent 3.5.5

Nicegame.pl ma przyjemność przedstawić niezwykle popularnego na całym świecie klienta sieci BitTorrent jakim jest uTorrent. Dzięki download uTorrent 3.5.5 możemy pobierać i udostępniać pliki w sieci P2P. Ten program do pobierania torrentów przede wszystkim zajmuje mało miejsca a posiada mnóstwo praktycznych funkcji. Pobieranie jest niezwykle szybkie i proste. Osoba, która zaczyna z nim przygodę szybko przyswoi sobie podstawowe funkcje i bez problemu poradzi sobie z użytkowaniem. Download uTorrent 3.5.5 jest całkowicie darmowy. Ponadto instalacja uTorrent pozwala na automatyczne ustawienie programu jako domyślnego do pobierania torrentów. Warto dodać, że aplikacja zajmuje tylko 3mb pamięci i nie obciąża naszego komputera. To wszystko zachęca do darmowego download uTorrent 3.5.5. Klikamy przycisk poniżej.

Download uTorrent 3.5.5. zip (2.98mb)

Zdjęcia programu

Zalety download uTorrent 3.5.5

Dzięki pobraniu uTorrent 3.5.5 możemy równocześnie pobierać kilka plików. Posiada funkcję, która pozwala na nadanie limit transferu, nadaje również priorytety. Sami decydujemy co jako pierwsze zostanie pobrane. Możemy również go w dowolny sposób modyfikować za pomocą paska narzędzi oraz zamianie ikon. Program nie pobiera zasobów systemowych, użytkuje tylko mniej niż 6mb. Aplikacja jest obsługiwana przez Windows XP,Viste,7/8/10. Posiada wsparcie forum, znajdziemy również w nim instrukcję, którą mogą z łatwością posłużyć się laicy. Posiada funkcję wyłączania po tym jak wykona swoje zadania. Download uTorrent 3.5.5 zapewnia również funkcję resetowania lub hibernacji komputera. To wszystko pozwala na zaoszczędzenia energii. Za pomocą skórek możemy łatwo zmienić interfejs. Ponadto uTorrent 3.5.5 posiada wersję mobilną w postaci uTorrent Portable. Możemy więc pobierać np.w podróży. Rozmiar aplikacji to 2.9mb. Również do pobrania na naszej stronie w linku poniżej.

Pobierz uTorrent Portable.zip(2.9MB)

Instalacja oraz konfiguracja uTorrent 3.5.5

Na zakończenie

Download uTorrent 3.5.5 to zdecydowanie same zalety. Darmowa instalacja. Przyjazny interfejs. Możliwość modyfikacji aplikacji za pomocą m.in skórek. Wsparcie forum. Wiele przydatnych funkcji. Przede wszystkim możliwość nadawani priorytetów, hibernacja oraz reset. Limitowanie transferu oraz wbudowana wyszukiwarka i czytnik RSS. To wszystko przemawia za tym aby pobrać uTorrent 3.5.5. Warto dodać, że możemy również pobrać wersję mobilną i pobierać poza domem. Niezwykle małe rozmiary oraz mała ingerencja w przestrzeń systemową pozwala myśleć aby dokonać download uTorrent 3.5.5.

Leave a Comment on uTorrent 3.5.5 download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *